RSS
sobota, 20 listopada 2010
Kolczyki numer 6

Dzisiaj zaświeciło u mnie słoneczko, więc postanowiłam dodać słonecznie żółte kolczyki. Są takie radosne jak dzisiejsza pogoda:)

Żółte szklane romby i przekładka dekoracyjna

Tagi: kolczyki
14:13, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 listopada 2010
Kolczyki numer 5

Zdjęcie nie należy do tych najbardziej udanych, ale jak to mówią: ćwiczenie czyni mistrza. Mam nadzeję, że opanuje mój aparat i zaczną mi w końcu wychodzić takie zdjęcia jakie bym chciała, żeby wychodziły. W tych kolczykach największą ozdobą (jak dla mnie) jest ich prostota i moja ulubiona przekładka dekoracyjna. Ta kuleczka tak ślicznie wychodzi przy każdym rodzaju koralików, że najchętniej używałabym jej robiąc każdą parę kolczyków.

Fioletowe koraliki szkalne-2 wielkości i przekładka dekor.

Tagi: kolczyki
11:45, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 listopada 2010
Kolczyki numer 4

Czasem bierze mnie też na robienie kompletów- kolczyki + wisiorek. Tym razem wynikło to z tego, że została mi nieparzysta ilość koralików. Kombinowałam, próbowałam i oto są:

różowe koraliki, linka stalowa i różowe płatki

Tagi: kolczyki
10:40, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 listopada 2010
Kolczyki numer 3

To moje najnowesze dzieło, tak jak poprzednie koraliki tak i te kulki ciut musiały poczekać na swoją kolej. W sumie wyszyły mi przypadkiem (podczas oglądania Private Practice:P), ale jestem z nich bardzo zadowolona.

Chyba szklane kulki i szklane brązowe kwadraty.

Tagi: kolczyki
14:10, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 listopada 2010
Kolczyki numer 2

Są takie koraliki, które muszą trochę poleżeć nim najdzie mnie wena, co z nimi zrobić. To są właśnie jedne z takich, były zbyt małe, żeby zrobić z nich kolczyki w normalnej formie, ale zbyt ładne, żeby tylko leżały. Oto, co z nich powstało:

Millefiori na lince

Tagi: kolczyki
13:48, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
sobota, 13 listopada 2010
Zaczęło się

Jak w tytule, moje nowe hobby zaczeło przynosić pierwsze owoce w postaci kolczyków. Nie chciałabym, żeby mi gdzieś umknęły- stąd blog. Na razie dopiero się uczę robić zdjęcia moim kolczykom, a jak gdzieś przeczytałam to zadanie wcale nie jest łatwe. Dobra koniec pisania czas na zdjęcia.

Aha, tak sobie myślałam, że dobrze byłoby je nazwać, ale jakoś tak nie chce wymyślać im nazw na siłe, dlatego będę numerować, a jak nasunie mi się na myśl jakaś fajna nazwa to umieszczę ją obok numeru.

Kolczyki numer 1

Oliwkowe romby, oliwkowe łezki i przekładka dekoracyjna

 

Tagi: kolczyki
13:17, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
1 ... 21 , 22 , 23 , 24 , 25