RSS
wtorek, 30 października 2012
Kartka numer 95

Niedawno zauważyłam, że najbardziej kreatywna jestem, kiedy działam pod presją czasu i tematu:) Coś w stylu: Ewa dałabyś radę zrobić mi kartkę na rocznicę ślubu na jutro? :) jako, że byłam świeżo po małych zakupach przydasiowych musiałam oczywiście użyć nowego papieru;) Jestem w nim tak zakochana, że chyba za niedługo znów go sobie kupię:)

scrapbooking

poniedziałek, 29 października 2012
Kartka numer 94

Tak się składa, że w mojej rodzinie październik obfituje w urodziny:) Tym razem miałam okazję zrobić kartkę dla mojego taty, która o dziwo, dotarła do adresata. Wszystkim, a przede wszystkim sobie, życzę dużo słońca- tak by nabrać sił do dalszej twórczej pracy:)

scrapbooking

11:28, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
sobota, 20 października 2012
Kartka numer 93

Wbrew pozorom nie robię tylko poważnych i eleganckich kartek. Czasem nadarzy mi się okazja na to, żeby zrobić coś z jajem. Tym razem były to urodziny kolegi z pracy mojego męża. Mam nadzieję, że solenizantowi się podobało:)

scrapbooking

13:43, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 października 2012
Kartki numer 91 i 92

Dzisiejszy post pisze z wielkim żalem do Poczty Polskiej. 01.10 moja mama miała urodziny, a 07.10 moja młodsza siostra.To nie były zwykłe urodziny, tym razem te pełniejsze. Jak każda osoba robiąca kartki wkładam w nie dużo serca, w te kartki wsadziłam nie tylko serce, ale i mnóstwo emocji. Dla mnie to były kartki bardzo wyjątkowe: spersonalizowane, stworzone tak by uzupełnić to czego słowa nie mogą przekazać. Już od jakiegoś czasu mieszkam ponad 1000km od tak istotnych dla mnie osób i takie gesty jak wysyłanie kartek urodzinowych czy świątecznych jest dla mnie bardzo ważne.  Kartki wysłane na początku ostatniego tygodnia września jeszcze nie dotarły do adresatek. I ja już nie wierze, że dotrą. Dziękuje Ci bardzo PP.

scrapbooking

scrapbooking

sobota, 13 października 2012
Kartka numer 90

Na innych blogach powoli pojawiają się już kartki na Boże Narodzenia. I u mnie nastąpiła mała rozgrzewka przed tym tematem:) Tym razem nie quilling (chociaż kto wie, może w tym roku postaram się zmodyfikować któryś z moich zeszłorocznych pomysłów), a maszynowe przeszycia zawładnęły mną na całego:)

scrapbooking

Która wersja kolorystyczna wygląda najlepiej?

środa, 10 października 2012
Candy

W Miniaturach i drobnostkach do 20.10 trwa Przedświąteczne Candy

Candy u Em do 22.10

A do 10.11 Candy w Teodorowym zakątku

10:35, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
Kartka numer 89

Jak ostatnio wspomniałam, wróciłam na troszkę do quillingu:) Dziś właśnie jeden z takich powrotów, który wczoraj powędrował do adresatki:) Zdjęcie trochę przekłamuje kolory. Tak naprawdę jest tam więcej czerwieni i brązu. A tak przy okazji właśnie na tej kartce widać użycie moich nowych papierów metalicznych:)

quilling

10:26, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 04 października 2012
Kartka numer 88

Zimno, mokro i pada...Mój humor zaczyna upodabniać się do tej obrzydliwej pogody. Żeby przełamać tą nadchodzącą jesienną depresję zaczęłam kartkować w żywszych kolorach (nawet wróciłam do quillingu), ale o tym już niedługo bo dziś jeszcze pokażę kartkę ze starych zapasów, która niedawno trafiła do nowego właściciela.

scrapbooking

11:00, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »