RSS
poniedziałek, 27 sierpnia 2012
Notes numer 1

Wracam po krótkiej przerwie spowodowanej przyjazdem mojej mamy:) Było bardzo fajnie tylko szkoda, że tak krótko:/ Jakiś czas temu miała urodziny nasza nowa sąsiadka. Bardzo miła pani, której chciałam zrobić drobny upominek do kartki, myślałam i myślałam, aż doszłam do wniosku, że najlepszym- mało zobowiązującym prezentem będzie notesik:)

scrapbooking

20:39, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
środa, 15 sierpnia 2012
Zestaw parapetówkowy

W sobotę wybieramy się na parapetówkę do znajomych. Cały dom urządzony jest w stylu shabby chic            i vintage, tak więc po stosunkowo krótkim namyśle doszłam do wniosku, że prezent musi być wpasowany do tych stylów:) Zaczęło się od starego pudełka po drewnianych klockach, które dawno już się pogubiły:

scrapbooking

Później przyszedł czas na ramkę (nawet ja się załapałam na zdjęcie:D):

scrapbooking

Jednak dalej było mi mało i powstało skrapuszko:

scrapbooking

oraz magnes na lodówkę:

scrapbooking

a na sam koniec jeszcze zachciało mi się świecznika na maxi świeczuszki które wsadziłam do pudełeczka:

scrapbooking

Wszystko spakowane prezentuje się tak, a ja z racji tego, że do stworzenia tego parapetówkowego zastawu wykorzystałam w większości papier Lemonade podpinam się dalej pod poszukiwanie fana:)Dziękuję za wytrwanie do końca.

scrapbooking

poniedziałek, 13 sierpnia 2012
Kartka numer 84

Dziś totalna zmiana tonacji|:D Kartka ta została wykonana na 18 urodziny siostry mojej koleżanki. Nie było łatwo ponieważ nie bardzo przywykłam do robienia kartek w formacie DL. To tak dużo przestrzeni:P Jednak z efektu jestem całkowicie zadowolona:) Jako, że w Lemonade po raz kolejny trwa poszukiwanie fana, moja kartka leci właśnie tam:)

quilling

14:44, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 07 sierpnia 2012
Kartka numer 83

Zgodnie tym jak zapowiadałam wczoraj, dziś dodaje kolejne zdjęcia kartki z wykorzystaniem herbacianych kwiatuszków. Praktycznie codziennie udaje mi się stworzyć coś z ich użyciem dlatego muszę przyspieszyć      z dodawaniem postów. Przez to wszystko stałam się nałogowym pijaczem herbaty:P Moja mama w ramach pomocy też dzielnie zbiera wszystkie torebki po herbatach, a jest w czym wybierać bo mama wypija herbaty   o takich smakach, które nawet by mi przez gardło nie przeszły np. miętowa.

scrapbooking

17:48, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 sierpnia 2012
Kartka numer 82

Kiedyś, całkiem przypadkiem trafiłam na blog Noami i polecam gorąco. Przepiękne prace i super pomysły ukazane w bardzo przystępnych kursach. Jeden z pomysłów Noami postanowiłam zrealizować. Krok po kroku, wedle wskazówek stworzyłam kwiatki ze zużytych torebek po herbacie. Jak wyszło?

Od razu zapowiadam, że to nie koniec herbacianych kwiatków bo są proste w wykonaniu i bardzo mi się podobają:)

scrapbooking

14:01, pieknalilith
Link Komentarze (1) »