RSS
poniedziałek, 29 sierpnia 2011
Kartka numer 10

Już chyba z rozbiegu drugi wpis dzisiaj:) Jest to kartka zrobiona jako "dziękuję", mam nadzieję, że się podobała i obdarowanej osobie zrobiło się tak miło jak mi za ofiarowaną pomoc :D I takim sposobem doszłam już do 10 kartek, choć generalnie było ich, więcej gdyby nie to, że część się rozdała bez zdjęć.

quilling

13:22, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
Kartki numer 8 i 9

"Moi" chłopcy miel urodziny, chciałam zrobić im jednakowe, ale trochę różne kartki. Powstało, więc coś takiego. Podpatrzone na quilling.com.pl :)

quilling

piątek, 26 sierpnia 2011
Kartka numer 7

Ostatnio wykonywałam duży projekt, jeszcze zastanawiam się czy go wstawić. Na razie dodaje zaległości czyli kartkę zrobioną jeszcze w lipcu na urodziny mojego przyszłego (mam nadzieje) szwagra:D Robiona była jeszcze podczas mojego zafascynowania listkami z falą :) Quilling wciągnął mnie na całego :)

quilling

10:14, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
środa, 10 sierpnia 2011
Kartka numer 6

Moi rodzice zrobili mi najlepszy prezent podczas mojego pobytu u nich- zamówili mi dziurkacze brzegowe, których tak bezskutecznie szukałam u siebie. Teraz pewnie każda kartka będzie nimi naznaczona :P  To taki mały przedsmak, robiony na szybko, bez przygotowania. Wzór utkwił mi w pamięci i łaził mi po głowie już od dłuższego czasu- zapewne widziałam go gdzieś podczas moich wycieczek po innych blogach:)

quilling

16:56, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 05 sierpnia 2011
Kartka numer 5

Koniec przerwy spowodowanej wyjazdem do rodziców. Teraz zabieram się ostro do pracy, tym bardziej, że wróciłam bogatsza o nowe narzędzia. Czekam jeszcze na zamówione koraliki i praca pójdzie pełną parą. Teraz jeszcze zdjęcie ze starych zbiorów- kartka miała być dla starszej pani, więc wyważona i spokojna; myślę, że chyba mi się udało.

quilling

11:18, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »