RSS
wtorek, 31 lipca 2012
Kartka numer 81

Pogoda nie bardzo dopisuje, więc trochę więcej tworze. Wszystko czeka teraz na odpowiednie światło, żeby się sfotografować. Dlatego dziś "wyciągnę" jeszcze kartkę ze starych zapasów. W ramach podziękowań za pomoc w trakcie przeprowadzki powstała też taka kartka:

quilling

10:28, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 20 lipca 2012
Kartka numer 80

Muszę pochwalić się, że od wczoraj mam w domu małą przedszkolaczkę:D Jako dumna mama musiałam zrobić jej sama tytę :)

moja córka

Przedwczoraj za to przyszedł mąż i stwierdził, że "zapomniało mu się" mi powiedzieć, ale jego kolega poprosił o wykonanie kartki na srebrne wesele. Ja jestem jakaś taka dziwna, że raczej lubię działać pod presją, a już na pewno wpływa to na mnie twórczo:) Tak, więc powstało coś takiego:

quilling

czwartek, 12 lipca 2012
Kartka numer 79

Ostatnio wszystko u nas kręciło się wokół przeprowadzki, tak więc i w robieniu kartek mi się udzieliło. Okazało się, że mamy parę ludzi, na których można polegać w każdej chwili. Chcąc im podziękować za ich bezinteresowne zaangażowanie w pomoc nam stworzyłam parę kartek mówiących "dziękuje". Dziś jedna z nich pasująca kolorem do wyzwania #43-Lubimy słońce! w Lemonade.

quilling

16:43, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
środa, 11 lipca 2012
Prywatnie

Długo mnie nie było. Nieobecność była spowodowana przeprowadzką do naszego szczęśliwego miejsca:) Bardzo mało tworzyłam, a jak już to bez zdjęcia (aparat był gdzieś w pudle:P) leciało do adresata. Na chwilę obecną jesteśmy już o krok od mety, więc mogę pochwalić się realizacją pomysłu, który chodził mi po głowie już długo. Niestety pozostawał tylko pomysłem ze względu na brak miejsca. Teraz jednak w naszym szczęśliwym miejscu jest go dużo i mogłam w końcu zabrać się za spełnianie moich planów. Dość gadania- oglądamy, podziwiamy:D

ramka