RSS
piątek, 15 czerwca 2012
Candy 11

Kolejny raz liczę na trochę szczęścia. Trzymać kciuki- może mi się uda:)

Do dzisiaj urodzinowe słodkości rozdaje Brises

Także do dzisiaj i także urodzinowe Candy organizuje Madzik

Organizatorką kolejnego candy jest Oliwiaen. Zabawa trwa do 17.06

Za to do 19.06 Cukierasy rozdaje studio75

Urodzinowe Candy u Chimery trwa do 29.06

11:10, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 12 czerwca 2012
Kartka numer 78

Dziś druga kartka z użyciem niedawno przeze mnie kupionej taśmy z falbanką. Zrobiona jest według tego samego schematu, co poprzednia. Pogodna beznadziejna, nic mi się nie chce, mam nadzieję, że szybko coś się poprawi. Bo to wszystko na negatywny wpływ na moją wenę.. W tej sytuacji jej brak.

quilling

10:47, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
sobota, 09 czerwca 2012
Kartka numer 77 (wersja a i b)

Dzień Ojca zbliża się wielkimi krokami, tak samo jak Wielki Dzień Przeprowadzki. Wiedząc, że na najbliższa 2 tygodnie będę wyłączona z kartkowania postanowiłam zabrać się do roboty i zrobić kartki dla naszych tatów (mojego i Emilki) wcześniej:) Mam nadzieję, że do tego czasu nie trafią na mojego bloga, bo zepsuliby sobie niespodziankę :P

Zielona w paseczki:

kartka

 

Brązowa w krateczkę:

kartka

 

A tu obie razem:

kartka

13:51, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 07 czerwca 2012
Kartka numer 76

Podczas pobytu w Polsce kupiłam sobie falbankę na taśmie. Widziałam jej użycie na kartkach typu koperta, ale chciałam wymyślić coś innego. I tak po bardzo długim zastanowieniu doszłam do wniosku, że jednak nic nowego nie wymyśle i zastosowałam ją w dość tradycyjny sposób- w parze z wstążeczką:)

quilling

11:54, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 czerwca 2012
Kartka numer 75

Ostatnio Agnieszka oburzyła się, że na Dzień Dziecka powinnam pochwalić się  kartką dla dzieci. Dziś już to naprawiam:) Co prawda kartka była stworzona dla 40-letniego dziecka, ale ponoć każdy ma tyle lat na ile się czuje:P Pan bardzo lubi helikoptery, więc nie mogłam odpuścić i użyłam tego motywu na kartce. Poza tym jak zobaczycie właśnie zaczęłam przygodę z kredkami akwarelowymi, które sprezentowała mi moja kochana mama:*

kartka

12:19, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 01 czerwca 2012
Kartka numer 74

Postanowiłam zrobić moją pierwszą kartkę typu easel card. Jak na pierwszy raz nie jest źle, ale nauczona pierwszym razem będę wiedziała, że baza musi być z naprawdę sztywna. Jednak jestem zadowolona;) Nie ma to jak samokrytyka;P Kartka dzisiaj zostanie wypisana i poleci do Polski na 50 urodziny mojej cioci:) Z racji użycia niebieskiego koloru moja karteczka kwalifikuje się, aż na dwa wyzwania. Pierwsze w Lemonade #42 -czujemy blue(sa), a drugie na Blogu Kreatywnym #5 -monochromatycznie. Miłego dnia:)

quilling

12:34, pieknalilith
Link Komentarze (4) »