RSS
piątek, 24 czerwca 2011
Candy Candy

 

To moje pierwsze, z racji, że głupi ma zawsze szczęście po cichu liczę, że mi się uda:) Po więcej informacji udać się tam: www.wwolnymczasie.blox.pl/2011/06/OGNISTE-CANDY-NA-GORACE-LATO.html

 

 


Trochę mnie wciąga..a nóż, widelec mi się uda- byłoby przyjemnie:) www.inspiracje.scrap.com.pl/20011/06/21/zapraszamy-na-blog-candy13:53, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
Kolczyki numer 29

Leń ze mnie jest straszny, zdjęcia porobione, ale nie potrafią doczekać się na obróbkę. Eh, dużo myśli mam i jeszcze więcej zajęć. Dzisiaj coś ogniście czerwonego-jakoś tak kojarzą mi się z ciepłą Hiszpanią. Oj jak ja bardzo chciałabym jechać gdzieś na wakacje..

czerwone koraliki pęknięte szkło

Tagi: kolczyki
13:33, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 10 czerwca 2011
Kolczyki numer 28

Brzydka pogoda zawsze powoduje u mnie niechęć do czegokolwiek. Ostatnio było ładnie(nawet bardzo), więc wogóle nie myślałam o tym, żeby wstawiać nowe zdjęcia. Teraz w końcu obiecane kolczyki, ale kolejne quillingowe kartki już czekają na obróbkę:)

fioletowe i różowe koraliki szklane

Tagi: kolczyki
16:42, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
piątek, 03 czerwca 2011
Kartka numer 3

Dzisiaj już ostatnia kartka z serii mojego zafascynowania quillingiem. No dobra, ostatnia na razie- jak mi się coś jeszcze ukręci to się znów pochwalę:) Nowo zrobione kolczyki już czekają, żeby je sfotografować i wrzucić na bloga.

quilling

13:53, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »