RSS
środa, 30 maja 2012
Kartka numer 73

Rzadko robię kartki bez powodu, bez jakiejś specjalnej okazji. Jednak czasem zdarzy się, że gdzieś zobaczę jakiś wzór, który bardzo mi się spodoba i śni mi się po nocach do czasu aż go zrealizuję. Tak też było i tym razem. Sądzę, że kartka jednak nie poleży długo, bo w najbliższym czasie rozpoczyna mi się sezon urodzinowy :)

quilling

10:41, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 maja 2012
Kartka numer 72

Dzisiejsza kartka jest jeszcze we wczorajszych klimatach. Robiona według poprzedniego schematu. Chciałam, żeby kartki były podobne, ale nie taki same jak nasze mamy:) Kartka z poprzedniego wpisu powędrowała do mojej mamy, a ta poniżej do teściowej:)

quilling

środa, 23 maja 2012
Candy 10

I jeee... Lemonade stworzyło aż dwie nowe kolekcje papierów. Juz nie mogę doczekać się, kiedy będą do kupienia w ich sklepie. A jak na razie na zachętę organizują Candy, w którym można wygrać jeden wybrany przez siebie zestaw z nowości :)

 

Mnie osobiście bardziej do gust przypadła kolekcja After the rain. Jest taka kolorowa i energetyczna. Myślę, że będzie bardzo przydatna we wszystkich kartkach dla dzieci. Bardzo podoba mi się zielony papier w (chyba) dmuchawce. Oczami wyobraźni widzę już go w moich pracach :)

15:43, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
Kartka numer 71

Dzień Matki już niedługo, moje kartki doszły, więc mogę się pochwalić, co tym razem zmajstrowałam. Od pewnego czasu chodziła mi po głowie Tilda. A że trzyma w ręce kwiatuszek jakoś tak wpasowała mi się w pomysł kartki dla Mamy:)

quilling

piątek, 18 maja 2012
Kartka numer 70

Długo mnie nie było, ale już wracam i obiecuje nadrobić wszystkie zaległości. Na pierwszy ogień po urlopie idzie kartka zrobiona z okazji srebrnego wesela. Już dotarła do adresatów i wiem, że się podobała. Co mnie niezmiernie cieszy;) Przy wykonywaniu nie miałam żadnych wytycznych poza tym, żeby było elegancko. Więc odruchowo sięgnęłam po Lemonadowy papier z serii Elegance:)

quilling