RSS
czwartek, 26 kwietnia 2012
Pudełko numer 1

Wszyscy mają exploding box mam i ja :D 

Widok z góry:exploding box

 

Środek:

quilling

 

exploding box

poniedziałek, 23 kwietnia 2012
Kolczyki numer 35

Dawno nie było kolczyków, więc dziś nadrabiam zaległości i wrzucam zdjęcie kolczyków zrobionych już dość dawno dla mojej starszej siostry. Uwielbiam fimo, szczególnie w wersji kwiatuszkowej, więc po prostu nie mogłam się oprzeć :)

kolczyki fimo

Tagi: kolczyki
12:16, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 kwietnia 2012
Kartka numer 69 (wersja A i B)

Całkowicie zapomniałam wrzucić zdjęcia moich drugich kartek komunijnych. I tak sobie leżały, leżały aż w końcu zupełnie przypadkiem mi się o nich przypomniało. Dlatego dzisiaj naprawiam mój błąd i już je pokazuje.

quilling

środa, 11 kwietnia 2012
Kartka numer 68

Lemonade proponuje nową zabawę na Fana Miesiąca. Polega to na tym by stworzyć pracę używając materiałów zakupionych w tym sklepie. Jako, że ostatnio zostałam poproszona o zrobienie kartki na 50 urodziny pomyślałam, że połączę przyjemne z pożytecznym i tak oto postało to, co powstało:)

PS. Mój mąż właśnie pojechał zapłacić za moje nowe zamówienie w Lemonade:D

quilling

19:57, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
wtorek, 10 kwietnia 2012
Kartka numer 67

Spróbuje wywołać moją kartką troszkę słońca:) Ostatnio było u mnie ciągle czerwono lub zielono, więc dziś postanowiłam przełamać tą monotonię i jest żółto:) Ten miś zdobył moje serce i nie potrafiłam mu się oprzeć:)

quilling

22:39, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
środa, 04 kwietnia 2012
Kartka numer 66

Kartki świąteczne wysłane, nim zorientowałam się, że nie zrobiłam im ani jednego zdjęcia. Gapa ze mnie straszliwa, ale poproszę siostrę, żeby obfociła i przysłała zdjęcia:)A jak na razie to tworzy się wiele kartek, różnych tematycznie.Tym razem kartka, którą można wykorzystać na wiele okazji-urodziny, imieniny, jak kto potrzebuje:)

quilling

10:15, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »