RSS
piątek, 30 marca 2012
Kartka numer 65

Chyba przechwaliłam:/  Jest zimno i brzydko, a do tego pada. Wczoraj w końcu mąż zamontował fotelik na rower, żebyśmy razem z Emilką mogły zdobywać okoliczne ścieżki rowerowe, a tu Ci psikus..musimy poczekać na lepszą aurę. Przynajmniej w międzyczasie powstają nowe karteczki:)

quilling

09:19, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 marca 2012
Kartka numer 64

U nas w końcu wiosna (lato?) pełną parą. Dzięki tej pięknej pogodzie mam pełno energii, co przekłada się też na szczęście na ilość nowych karteczek:) Już niedługo będę miała kawałek tylko swojego miejsca, szumnie nazwany przeze mnie i męża "naszym pokojem kreatywnym":) Nareszcie nie będę musiała wszystkiego wyciągać i chować:) W takim optymistycznym nastroju stworzyłam nową, wiosenną kartkę, która pasuje do wyzywania #3 Gram w kolory (wiosna) na Blogu Kreatywnym.

quilling

21:12, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
czwartek, 22 marca 2012
Kartka numer 63

Nie żebym się chwaliła, ale w zeszłym miesiąc zostałam szczęśliwą posiadaczką Big Shota:) Powoli uczę się, co można wyczarować za jego pomocą. Teraz jedyne co mi pozostało to brać się za oszczędzanie, żeby móc kupić sobie te wszystkie piękne wykrojniki:) Oto efekty moich początkowych zabaw z Big Shotem:)

quilling

09:39, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 marca 2012
Kartka numer 62

W przepastnych archiwach (:P) folderu pt. Kartki znalazłam sobie zdjęcie karteczki, która na samym początku stycznia trafiła do solenizanta. I tyle czasu musiało upłynąć, żebym w końcu zajęła się upublicznieniem:) quilling

09:51, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 marca 2012
Bransoletka numer 1

Dzisiaj dla odmiany będzie trochę biżuteryjnie i bardzo kolorowo:) Moja młodsza siostra kiedyś prawie nieświadomie wypowiedziała życzenie posiadania koralikowej bransoletki. Nie podała żadnych konkretów, co bardzo ułatwiło mi pracę:) Na szczęście ponoć się podoba:)

koraliki różne

09:10, pieknalilith
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 12 marca 2012
Kartka numer 61

Dziś znowu karteczka wyzwaniowa. W Lemonade trwa wyzwanie pod tytułem: Bierzemy w ramy. Moja interpretacja tematu oparła się na kartce kopertowej wykonanej z papierów Lemonade, portrecie kobiety wyciętej z arkusza dodatków Elegance, której ramkę pociągnęłam mazakiem perłowym, żeby pięknie się błyszczała(niestety na zdjęciu nie widać za bardzo tego efektu) oraz quillingowych kwiatuszkach i listkach.

quilling

17:52, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
piątek, 09 marca 2012
Kartka numer 60

Wróciłam:) Już udało mi się ogarnąć siebie (i mieszkanie :P) po urlopie w Polsce, teraz mogę zająć się nadrabianiem zaległości. Dziś druga kartka z użyciem huskingu. Nie jest to proste, ale chyba idzie mi już coraz lepiej.

quilling

08:32, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »