RSS
poniedziałek, 29 listopada 2010
Kolczyki numer 11

Dziś coś dużego. Bo są duże, ale przez to idealne jako biżuteria, która ma za zadanie być na pierwszym planie. Czasem są takie sytuacje, kiedy kolczyki mają być nie tylko dopełnieniem stroju, ale wręcz odwrotnie. I one właśnie takie są.

miodowe szklane ze smugami

Tagi: kolczyki
14:29, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
sobota, 27 listopada 2010
Kolczyki numer 10

I w taki oto sposób jesteśmy już pzry 10, ale to jeszcze nie koniec. Kolejne dwie pary czekają na swoją kolej, żeby je sfotografować (tylko jakoś warunki atmosferyczne mi nie sprzyjają, więc chyba będę musiała jej jakoś sztucznie oświetlić). Te kolczyki są jedymi z tych, które najbardziej podobają się mojemu mężowi, ale dlaczego mu się one podobają nie potrafił odpowiedzieć. "Są ładne i już" :)

miętowe szklane kwadraty

Tagi: kolczyki
14:35, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 26 listopada 2010
Kolczyki numer 9

Dzisiaj bez opisu bo mi sie humor zepsuł, a wraz z nim odeszły mi wszystkie myśli na temat kolczyków. Chyba będę musiała zamontować światełka na balkonie albo upiec ciasteczka- wtedy mi się poprawi.

fioletowe kwadraty ze srebrnym koralikiem na lince

Tagi: kolczyki
14:24, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 listopada 2010
Kolczyki numer 8

Dzisiaj znów komplet, który też wyszedł mi zupełnie przypadkiem. Wiele razy brałam te koraliki do ręki i odkładałam z poworotem nie wiedząc, co z nich zrobić. Aż w końcu mnie naszło i wyszło mi coś takiego:

Zielone owale i srebrne koraliki na lince

 

Tagi: kolczyki
16:24, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 listopada 2010
Kolczyki numer 7

Nowe koraliki zostały już zamówione teraz muszę tylko troszkę na nie poczekać i znów będę mogła robić nowe kolczyki. A na razie wrzucam zdjęcie kolczyków ze szkła weneckiego, którego bardzo lubię używać. Może dlatego, że dodaje takiej jakby elegancji.

turkusowe szkło weneckie i przekładki

Tagi: kolczyki
10:42, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 listopada 2010
Kolczyki numer 6

Dzisiaj zaświeciło u mnie słoneczko, więc postanowiłam dodać słonecznie żółte kolczyki. Są takie radosne jak dzisiejsza pogoda:)

Żółte szklane romby i przekładka dekoracyjna

Tagi: kolczyki
14:13, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 19 listopada 2010
Kolczyki numer 5

Zdjęcie nie należy do tych najbardziej udanych, ale jak to mówią: ćwiczenie czyni mistrza. Mam nadzeję, że opanuje mój aparat i zaczną mi w końcu wychodzić takie zdjęcia jakie bym chciała, żeby wychodziły. W tych kolczykach największą ozdobą (jak dla mnie) jest ich prostota i moja ulubiona przekładka dekoracyjna. Ta kuleczka tak ślicznie wychodzi przy każdym rodzaju koralików, że najchętniej używałabym jej robiąc każdą parę kolczyków.

Fioletowe koraliki szkalne-2 wielkości i przekładka dekor.

Tagi: kolczyki
11:45, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 listopada 2010
Kolczyki numer 4

Czasem bierze mnie też na robienie kompletów- kolczyki + wisiorek. Tym razem wynikło to z tego, że została mi nieparzysta ilość koralików. Kombinowałam, próbowałam i oto są:

różowe koraliki, linka stalowa i różowe płatki

Tagi: kolczyki
10:40, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 listopada 2010
Kolczyki numer 3

To moje najnowesze dzieło, tak jak poprzednie koraliki tak i te kulki ciut musiały poczekać na swoją kolej. W sumie wyszyły mi przypadkiem (podczas oglądania Private Practice:P), ale jestem z nich bardzo zadowolona.

Chyba szklane kulki i szklane brązowe kwadraty.

Tagi: kolczyki
14:10, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 listopada 2010
Kolczyki numer 2

Są takie koraliki, które muszą trochę poleżeć nim najdzie mnie wena, co z nimi zrobić. To są właśnie jedne z takich, były zbyt małe, żeby zrobić z nich kolczyki w normalnej formie, ale zbyt ładne, żeby tylko leżały. Oto, co z nich powstało:

Millefiori na lince

Tagi: kolczyki
13:48, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2