RSS
czwartek, 27 lutego 2014
Kartki numer 126

Tym razem przypomniało mi się o kartkach, które robiłyśmy z Misia na Dzień Babci i Dziadka. Kartki były bardzo specjalne bo do ich stworzenia użyłyśmy papieru, który najpierw same wyprodukowałyśmy. Zabawy przy tym było dużo bo zwykły papier farbowałyśmy kawałkami bibułki. Palce miałyśmy zabarwione przez następny tydzień :)

scrapbooking

czwartek, 13 lutego 2014
Kartka numer 125

Ostatnio wspomniałam, że powstała też druga kartka z serii "podwodny świat". Tym razem miało być bardziej dziewczynkowo, więc mój wybór padł na konika morskiego- one są takie subtelne i delikatne :) Miała powstać jeszcze jedna kartka w tym temacie, ale w efekcie zabrakło już czasu. Nie wykluczam jednak, że do tych klimatów nie wrócę bo było miło i przyjemnie ;)

scrapbooking

poniedziałek, 10 lutego 2014
Kartka numer 124

Co jakiś czas robię kartki dla dzieci. Na początku nie bardzo mi to pasowało, bo gdzie tam wsadzić kwiatki i koronki. Zauważyłam, że z czasem jednak coś się zmieniło i dziecięce kartki potrafią sprawić mi wiele przyjemności. Tym razem seria "podwodny świat" :)

scrapbooking

niedziela, 02 lutego 2014
Drzewko 2

Kiedyś już robiłam ozdobne drzewko. Posłużyłam się wtedy Kusudamą. Tym razem moje myśli poszły w całkiem innym kierunku i tak oto powstało kawowe drzewko:) Dziś znalazło się u nowej właścicielki jako prezent urodzinowy. Mam nadzieję, że będzie pachnieć jej tak ładnie jak i mi przez parę dni pachniało:)

kawa

20:45, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »