RSS
wtorek, 22 stycznia 2013
Kolczyki numer 36

Dawno nie było o kolczykach, a parę nowych mam zrobionych. Na pierwszy rzut pójdą moje ukochane perełki. Kiedyś już robiłam podobne dla siebie, tym razem postanowiłam je trochę wydłużyć:)

kolczyki

Tagi: kolczyki
11:12, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 stycznia 2013
Kartka numer 102

Dziś jedna z kartek specjalnych- urodzinowa dla mojej starszej siostry. Oczywiście, jak zawsze w takiej sytuacji nie obeszło się bez problemów z Pocztą Polską, od wystawiania i niedostarczania fałszywych awizo do (nie)uszkodzonej koperty. Jednak mimo wszystko zostawię to bez komentarza. Cieszę się, że kartka doszła i się spodobała:)

Scrapbooking

 

A na tym zdjęciu widać jej przestrzenność

Scrapbooking

16:55, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
środa, 02 stycznia 2013
Kartka numer 101

A w zasadzie to kartki dwie. Prawie takie same, różniące się tylko jednym, środkowym elementem. Jednak moim zdaniem powoduje on tak widoczną zmianę kolorów, że kartki wyglądają zupełnie inaczej. Dziś ostatnie z niemieckimi napisami.

Scrapbooking

wtorek, 01 stycznia 2013
Kartka numer 100

I tak oto dobrnęłam do setki:) Jest już po świętach, a ja mam w zanadrzu jeszcze parę kartek bożonarodzeniowych. Jakoś wcześniej nie miałam możliwości ich pokazać. Albo czasu brakowało albo nie miałam pewności czy już dotarły na miejsce. Teraz w końcu jest okazja:) Przedstawiam moją pierwszą kartkę w kształcie bombki.

Scrapbooking