RSS
poniedziałek, 30 stycznia 2012
Kartka numer 50

I tak dotarłam już do 50, nawet nie wiem kiedy. Teraz quilling poszedł trochę w odstawkę, bo przygotowuje mały projekt, którym jednak pochwalę się dopiero po powrocie z Polski, czyli koło marca. Dzisiaj kartka, z wzorem w miarę uniwersalnym, może być wykorzystana na wiele okazji-w zależności od dodanego napisu :)

quilling

piątek, 27 stycznia 2012
Kartka numer 49

Dzisiaj następna kartka z serii tych na chrzest. Tym razem w złocie, tak, żeby było uniwersalnie. Pamiętam, że jak Emilka była mniejsza to strasznie denerwowało mnie to, że wszystko, co chciałam jej kupić było różowe i nie było możliwości kupienia nic w innym odcieniu. Przecież jest tyle ładnych kolorów.

quilling

środa, 25 stycznia 2012
Candy 9

Mimo, że przestałam wierzyć w moje szczęście będę nadal próbować :P

Candy w Scrapcake:

Candy w CafeCraft:

Candy Anny CAROLINY

 

U Zosiurkowej Mumy

 

Candy Joyanny

 

U Justt

Candy urodzinowe u asicy

Candy w scrap.com.pl

12:36, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
Kartka numer 48

Jakiś czas temu przyznałam się, że tworzę kartki na chrzciny. Zadziałało prawo serii, bo jak się rozpędziłam to zakończyłam dopiero, kiedy doszłam do 5 sztuk :P

quilling

niedziela, 22 stycznia 2012
Kartka numer 47

Czasem zdarza mi się "zdradzić" quilling dla innych form robienia kartek. Tak było i tym razem. Wczoraj swoje pierwsze urodziny świętowała bratanica męża, oto karteczka, którą dla niej zrobiłam:

kartka

Zdjęcie nie jest idealne, ale pogody nie ma, słońca nie ma, więc trzeba ratować się sztucznym oświetleniem.

środa, 18 stycznia 2012
Kolczyki numer 34

Tym razem do zrobienia kolczyków zainspirowała mnie młodsza siostra. Wczoraj "zupełnie przypadkiem" wypsnęło się jej, że chciałaby mieć kolczyki lody. Mówisz-masz:) Zabrałam się za robotę dziś rano i oto są, może nie idealne, ale to dopiero mój początek jeśli chodzi o kolczyki filcowe:) Nie ma to jak mieć starszą siostrę, no nie? :P

filc

Tagi: filc kolczyki
15:53, pieknalilith
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 16 stycznia 2012
Kartka numer 46

Mam porozpoczynanych parę projektów, a "stare" kartki czekają na to, żeby je obrobić i wrzucić. Niedawno koleżanka poprosiła mnie o zrobienie na kartki na chrzest, mam już gotowe 4, bo nie umiem zdecydować się, żeby przestać :) Zaczęłam też już robić kartki wielkanocne, bo za miesiąc jadę do rodziców do Polski, a chciałabym, żeby po powrocie wszystko już było gotowe.

Dzisiaj kartka robiona na zamówienie męża, dla jego kolegi z pracy:) Mąż chciał, żeby była zrobiona na wzór tej.

quilling

11:26, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 stycznia 2012
Kartka numer 45

Dopadło mnie przeziębienie, nie mam na nic siły. Nawet kartek robię mniej. Dlatego dziś jedna z wcześniejszych zapasów, która jakiś czas już czekała na swoją kolej;)

quilling

09:59, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 08 stycznia 2012
Kartka numer 44

Bo Agnieszka już dopominała się, kiedy w końcu pochwalę się jej kartką:) Konkretniej moją zrobioną na jej urodziny;P Stwierdziła, że to chyba najładniejsza w moim dorobku. Pozostaje mi, więc się cieszyć, że się spodobała i STO LAT! jeszcze raz:D

quilling

 

20:36, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 06 stycznia 2012
Candy 8

Znów próbuje szczęścia, a nóż-widelec kiedyś mi się poszczęści :P

17:25, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2