RSS
sobota, 29 stycznia 2011
Kolczyki numer 23

Sobota wieczór to dobry czas na oddawanie się przyjemnościom. Mąż rozłożył się ze swoimi zabawkami i po raz setny przkłada śrubki, wagoklemy, nagelschele i inne małe dupsliczki z jednego pudełka do drugiego tylko po to by za jakiś czas znów je poprzekładać.  Ja mogłabym siąść do robienia kolczyków, ale wena mnie opuściła, a na jej miejsce przyszło przeziębienie. Chyba robię się monotematyczna bo dzisiaj znów masa perłowa (chyba mój najleprzy pomysł, nawet mąż to potwierdził:)) Zdjęcie samych kolczyków i z wisiorkiem do kompletu.

masa perłowa białe łezki+brązowe prostokąty

Tagi: kolczyki
22:49, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 stycznia 2011
Kolczyki numer 22

Dzisiaj pogoda sprzyjała robieniu zdjęć- słoneczko pięknie świeciło, wszystko aż zapraszało do tego, żeby wyciągnąć gotowe kolczyki i je sfotografować. I rozgryzłam już ten program do obróbki zdjęć, jest super mega:) Dzisiaj dalszy ciąg mojej fascynacji masą perłową.

Masa perłowa biała i brązowa

Tagi: kolczyki
17:58, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 stycznia 2011
Kolczyki numer 21

Dostałam ostatnio informacje o świetnym programie do obróbki zdjęć, jego podstawowym atutem jest to, że nawet ja potrafię go obsługiwać:P

Mam nową kolczykową miłość. Masa perłowa do tego stopnia mnie zafascynowała, że przez najbliższy czas będę użwać tylko jej do robienia kolczyków.

masa perłowa biała i fuksja

 

Tagi: kolczyki
16:39, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
Kolczyki numer 20

Przyznaje się bez bicia- opuściłam się, jakoś tak ostatnio nie miałam ani czasu, ani ochoty. Już nawet siostra mnie upomniała. Dzisiaj kolczyki, które w pełni zasługują na to by uczcić maly jubileusz- to już 20 para:)

zielone romby i zielone łezki z kwatkiem przekładką

 

Tagi: kolczyki
16:16, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 stycznia 2011
Kolczyki numer 19

Pierwsza niedziela bez śniegu, pięknie świeci słońce. Dlatego koniec z komputerem, pora wyrwać się gdzieś na spacer.

Czarne pęknięte szkło+czarne listki

Tagi: kolczyki
12:43, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
piątek, 07 stycznia 2011
Kolczyki numer 18

Wczoraj został pobity rekord odwiedzin mojego bloga-ponad 90 odsłon, za co Wam wszyskim serdecznie dziękuje. Dzisiaj fioletowe ślimaczki, które bardzo podobają się mojej córeczce. Kiedy tylko uda się jej dostać do pudełka, w którym przechowywuje moje kolczki jest to pierwsza para po jaką sięga.

fioletowe ślimaczki+fioletowe owalne tabletki

 

Tagi: kolczyki
11:11, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 stycznia 2011
Kolczyki numer 17

Dodaje też od razu moje, drugie, wczorajsze dzieło. Przy robieniu oglądałam Cast away, więc tchnęło mnie na głęboką zieleń i dobrze bo moim (nie)skromnym zdaniem są cudowne:)

głeboka zieleń+nakładki dekoracyjne

Tagi: kolczyki
14:04, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »
Kolczyki numer 16

Wracam do robienia kolczyków po dość długiej przerwie. Ma to swoje plusy- milion pomysłów:) Jako pierwsze z nowej kolekcji idą moje wczorajsze kwiatuszki. Tak bardzo mi się podobają, że zastanawiam się czy nie zostawić ich dla siebie- będę miała pretekst, żeby iść na zakupy, ponieważ w mojej szafie nie istnieje nic koloru czerwonego.

czerwone szklane+ srebrne kwiatuszki dekoracyjne

Tagi: kolczyki
13:59, pieknalilith
Link Dodaj komentarz »